VNĚJŠÍ KYDEXOVÁ POUZDRA ( OWB ) NA ZBRANĚ A PŘÍSLUŠENSTVÍ


Vnější nejen kydexová pouzdra na zbraň (označované zkratkou OWB z anglického „outside the waistband“). Umožňují pohotovější přístup ke zbrani, zpravidla jsou pohodlnější na nošení. Při výrobě našich kydexových pouzder na zbraně zachováváme kompaktní rozměry a minimalistický design.

OWB pouzdro primárně určené na nošení na vnější straně opasku příp. na taktické vestě.
Pouzdro standardně osazujeme kovovými provlékacími poutky pro opasek šíře 40/45/50 mm. Volitelně je možné osadit kovovými rychlonavlékacími poutky 40–45 mm nebo MOLLE malice clipy

OWB pouzdro standardně dodáváme s rozšířeným portem pro snadnější zavádění zbraně a s polovičním sweatguradem. Kovová provlékací poutka vyrábíme s rozšířením směrem ke zbrani, abychom napomohli prostupnosti opasku a usnadnili navléknutí pouzdra


Konstrukce vnějších pouzder je řešena ze dvou kusů kydexu. Každý náš klient si může individuálně nadefinovat barevnost přední a zadní strany a maximálně své kydexové pouzdro na zbraň přizpůsobit svým preferencím.

Ilustrativní foto zakázkového OWB pouzdra v barevné kombinaci Kryptek Typhon / carbon black.
Osazeno navlékacími poutky 40–45mm. Vybaveno regulací svoru pomocí šroubu před lučíkem


Ilustrativní foto OWB pouzdra na podvěsné svítilny / lasery. Barevné provedení Kryptek Neptune / Graveyard. Pokud vlastníte podvěsnou svítilnu, vyrobíme Vám přesně padnoucí pouzdro pro Váš setup. Pro majitele svítilny / laseru značky Viridian nabízíme vybavení pouzdra funkcí ECR (automatické spínání svítilny pomocí magnetu).

Nedílnou součástí naší výroby kydexových pouzder jsou pouzdra pro zásobníky do krátkých i dlouhých zbraní. Samosvorná kydexová pouzdra nabízí rychlý přístup v kombinaci s bezpečným a spolehlivým uložením zásobníku.
Kompaktní OWB pouzdro na jeden zásobník. Na fotografii v provedení carbon black, bez sweatguradu, osazeno povlékacími poutky 40 mm.


Pouzdro z kydexu pro dva zásobníky vhodné pro střelecké soutěže, kurzy i denní nošení. Na fotografii ilustrativní provedení dvojčete pro dvouřadé zásobníky Glock v barevné kombinaci Kryptek Neptune/Graveyard. Vybaveno regulací svoru a zvýšeným sweatguardem.

Taktické pouzdro na zásobník PMag do pušky typu AR15.

Pouzdro je osazeno Molle malice clipy, vybaveno rozšířeným náběhem pro snadnější zasunutí zásobníku a regulací svoru. Způsob uložení ásobníku v pouzdře (střelami vpřed či vzad) upravíme dle Vaší preference.Vnější pouzdro pro puškový zásobník SA-58 určené na zavěšení na opasek. Na foto v barevné kombinaci carbon/coyote brown. Volba barev materiálů kydexu a poutek je zcela individuální. Každý střelec má specifické nároky na své pouzdra na zbraně a příslušenství a my Vám při jejich naplnění vyjdeme maximálně vstříc.

kydexová Pouzdra vyrábím ručně a na zakázku.

Ceny se odvíjí od jednotlivého typu a provedení. Pro přípravu kalkulace a termínu dodání mě neváhejte kontaktovat. 

Sdílejte na: