VNITŘNÍ KYDEXOVÁ POUZDRA ( IWB ) NA ZBRANĚ A PŘÍSLUŠENSTVÍ


Kydexové pouzdro pro zbraň i příslušenství určené na „vnitřní“ skryté nošení pod oděvem; nejčastěji za opaskem „uvnitř“ kalhot, dotýkající se těla, uchyceno pomocí speciálních klipů či oček. Tzv.: inside the waistband neboli „IWB“

Vnitřní kydexové pouzdro ideální pro skryté nošení zbraně.

Možné osadit kovovou sponou flush clip pro opasek šíře 40/45 mm. Kydexové pouzdro dodáváme s přípravou pro nošení s náklonem 0 či 20°. Spona drží pouzdro pevně na opasku v požadovaném úhlu. Pouzdro je možné osadit také „tuckable“ sponou, umožňující zakasání oděvu mezi pouzdro a sponu, sponou ulticlip3, ulticlip XL nebo pryžovými IWB poutky s bezpečnostním cvokem. Pouzdro je možné vyrobit s možností s regulací svoru. Dodáváno s plným sweatguardem (ochrana celého závěru proti potu na straně přiléhající k tělu).


Ilustrativní foto zakázkového IWB pouzdra v barvě Kryptek Higlander. Osazeno sponou ulticlip3. Tato spona nevyžaduje nošení opasku, kovová žabka se zacvakne přímo na kalhoty.

Vnitřní pouzdro pro náhradní zásobník. Ideální pro zachování maximální nenápadnosti. Vybaveno regulací svornosti. Na přání možné osadit sponou tuckable či ulticlip.

Sdílejte na: