Kydexová pouzdra na zbraně

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

KYDEXOVÝCH POUZDER

Výroba individuálních zakázkových pouzder z kydexu je další nedílnou součástí naší produkce. Rádi Vám vyrobíme kydexové pouzdro na míru dle Vašich potřeb, ať už se jedná o nože, turnikety, svítilny, multitooly atd.

Mezi typické zakázkové výrobky patří pouzdra na nože.

Kydexové pouzdro nůž perfektně ochrání, je odolné, samosvorné a snadno se udržuje. Je možné je vybavit dodatečnou pojistkou, individuální platformou pro snížené nošení a různými typy opaskových spon či průvleků.
Pouzdro na turniket představuje ideální způsob, jak mít tuto pomůcku
pro záchranu života rychle přístupnou.
Jsou nože, které jsou svým pojetím uměleckým dílem. Jsou drahé, velmi kvalitní a mají vlastní duši. Takové skvosty si zaslouží individuální přístup i při výběru pouzdra, aby spolu utvořily dokonalý a funkční celek.
Individuální pouzdro Vám rádi pomůžeme nadefinovat a doporučíme způsob kotvení podle účelu použití – ať pomocí poutek nebo např. spony Tek-Lok od výrobce Blade-Tech. Tato profesionální spona zaručí snadné uchycení na opasek, bezpečnost, kvalitní provedení i celkový vzhled
a modulární možnost uchycení v horizontální i vertikální rovině.

Individuální pouzdro na nůž Ka-Bar TDI.

Nabízí možnost osazení sponou Tek-Lok pro vnější nošení i např. tuckable sponou pro nošení vnitřní skrytě.

Sníženou platformu Safariland Mid-Ride

Vyrobeno na individuální přání klienta. Pouzdra jsou vybavena regulací svoru a umožňují polohovat zásobníky do třech úhlů.

Ilustrativní fotografie atypického řešení pouzdra na zásobníky.
Scroll to Top